Zobacz ofertę tabletek na potencje bez recepty ...

Etyka i moralność w biznesie bankowym

Etyka banków to coś, co pozostawia wiele do życzenia… Można oczywiście wyróżnić banki, które wyrządzają mniejsze i większe zło w tej kwestii, jednak generalnie mnóstwu firm pożyczkowych można zarzucić nieuczciwość i nastawienie na zysk, a niekoniecznie rzetelne informowanie klienta o konsekwencjach trudności w spłacaniu rat zaciągniętego kredytu.

Pożyczka jest bowiem w bankach łatwa do uzyskania, zdecydowanie gorzej jest ją spłacić…- chwilówki internetowe A w razie jakichkolwiek problemów pierwszą osobą, która zapuka do naszych drzwi, będzie komornik. Nie zdziwmy się też, jeśli będziemy odbierać telefony od windykatorów…kredyty pożyczki. Banki współpracują na szeroką skalę z firmami windykacyjnymi i o tym nie zostaniemy uprzedzeni przy pierwszym spotkaniu z pracownikiem banku przy staraniu się o kredyt.

Kredyty w renomowanym banku więc, jak najbardziej, możemy brać, jednak szybka pożyczka w mniejszej i mniej renomowanej instytucji finansowej to coś, co stanowczo odradzamy – http://internetowy-portfel.com.pl. Szereg ukrytych opłat manipulacyjnych zawartych małym drukiem w dokumentach umownych (trzeba by mieć lupę ze sobą, żeby się ich doczytać), zazwyczaj wysokie oprocentowanie kredytu oraz niekorzystny, krótki okres kredytowania – to wady tzw. szybkich pożyczek bez BIK.

ajantapharma.com.pl